درباره ما

داستـان ما

تیم هخامنش، بزرگترین لگ شرکت بازاریابان ایران زمین

تیم بزرگ هخامنش همزمان با تاسیس شرکت بازاریابان ایران زمین (BIZ)، از سال 90 شروع به کار کرد و باعث افتخار ماست که 10 سال است جز اولین ها و بهترین های بازاریابی شبکه ای در کل ایران عزیز در کنار همکاران و شرکت های دیگر در حال خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

تیم هخامنش در راستای هدف گذاری برای ساختن یک رویای مشترک میان اعضای خود، پا به این عرصه گشود. ما برای ساختن رویاهایمان روزهای طلایی زیادی را در کنار هم ساخته ایم، تا امروز پس از 10 سال به هدف گذاری خود نزدیک شویم. حال یکی از بزرگترین اهداف ما در راستای ساختن رویای افراد زیادی در کنار خودمان است. کنار هم برای یکدیگر

تیم بزرگ هخامنش، با سال ها فعالیت و تجربه در زمینه بازاریابی شبکه ای دارای بزرگترین سرمایه در بین تمامی شرکت ها و موسسه ها در تمام ایران عزیز است. ما با اعتماد شما عزیزان جز بهترین ها هستیم و سرمایه ما شما عزیزان و اعتماد شما به ماست و همین دلیل موفقیت ما در تمامی عرصه هایی است که با یاری و همدلی شما وارد شده ایم.
آری، سرمایه ما شما عزیزان هستید

ماموریت ما

ماموریت ما آموزش دادن و ارائه تجربیات چندین و چند ساله تیم بزرگ هخامنش در زمینه بازاریابی شبکه ای به میلیون ها انسان در سرتاسر ایران عزیز و ایجاد فرصتی برای رسیدن به اهداف اقتصادی بزرگ از طریق اشتغال نسل جوان کشور عزیزمان است.

از دیگر ماموریت های مهم ما ایجاد بستری برای توسعه و فرهنگ درست بازاریابی شبکه ای و آگاه سازی انسان های مختلف نسبت به مزیت ها و حتی معایب نتورک مارکتینگ و استفاده بهینه و صحیح از این پتانسیل قوی در کشور عزیزمان ایران است.

تکریم از کارآفرینان

تندیس جشنواره تجليل و تكريم از كارآفرينان و مديران اشتغالزای كشور - بهمن ۹۸

مسئولیت اجتماعی

جایزه ملی مسئولیت اجتماعی – تیرماه 97

صنعت سلامت محور

تندیس سیمین و تقدیر نامه سومین جشنواره ملی صنعت سلامت محور

نوبل مدیریت

دریافت تندیس نوبل مدیریت - سال 97

اساتید تیم بزرگ هخامنش

این اساتید بنیان‌گذاران یا عضو هسته اصلی تیم هخامنش می‌باشند